Proč si vybrat ZŠ Krasohled v Rousínově

  • Podporuje přirozenou touhu dítěte učit se a poznávat nové věci.
  • Vytváří bezpečné prostředí pro učení a děti neznámkuje.
  • Přistupuje k dětem individuálně a respektuje jejich jedinečnost.
  • Bere děti jako partnery a respektuje jejich osobnost.
  • Učí děti vědomé zodpovědnosti namísto slepé poslušnosti.
  • Rozvíjí vědomosti, schopnosti, dovednosti i kladné životní postoje dětí.
  • Často komunikuje s rodiči a je součástí jejich komunity.
  • akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Nezapomeňte poslat přihlášku k zápisu do 25. května.


Základní škola Krasohled je nově vznikající alternativní soukromá škola v Rousínově. O zřízení se stará nezisková organizace Spolek ProDěti, která je sdružením převážně rodičů budoucích žáků školy. Snažíme se, aby základní škola otevřela již další školní rok, tj. v září 2015. K tomu směřují všechny aktivity spolku a vše je na dobré cestě. I proto jsme se rozhodli uspořádat na konci května zápis do naší školy.